Paznokcie żelowe – co to takiego? Na jakie wzory postawić?

paznokcie

Odkąd na rynku pojawiła się możliwość robienia manicure hybrydowego, wiele kobiet odeszło od tworzenia na swoich paznokciach żelowych zdobień. Czy słusznie? Czym jest stylizacja żelowa? Jakie wzory można uzyskać i dlaczego warto z niej skorzystać? Czym różni się od manicure hybrydowego? Jak widzisz — pytań rodzi się wiele. Mając na uwadze, że wiele pań może być zdezorientowanych, dziś postaramy się przedstawić najważniejsze informacje. Mamy nadzieję, że od dziś będziesz już wiedziała czym są żele budujące, a także co to jest manicure żelowy.

Czym są potocznie zwane „paznokcie żelowe”?

Paznokcie żelowe to nic innego, jak manicure żelowy, który nakłada się bezpośrednio na płytkę paznokcia, która jest przedłużana na szablonie lub z wykorzystaniem tipsa. Jest to rozwiązanie idealne dla pań, które mają kruche i łamliwe paznokcie, ponieważ po nałożeniu preparatu te stają się niezwykle trwałe i twarde. Dzięki temu rozwiązaniu nie będą musiały rezygnować z długich i eleganckich paznokci. Żelowe paznokcie są w pełni bezpieczne pod warunkiem, że stylizację wykona się zgodnie ze sztuką.

Wzory, jakie można wykorzystać

Decydując się na manicure hybrydowy, masz ogromne pole do popisu. Nie ulega wątpliwości, że to zdobienie daje wiele możliwości. Mnogość wzorów, jakie są dostępne na rynku powoduje, że na pewno nie będziesz nudzić się, wybierając kolejną stylizację paznokci. Co więcej, dobrze dobrany wzór pozwala uzyskać rozmaite efekty — od klasycznych, poprzez wciąż modne ombre, a skończywszy na szalonych kolorowych paznokciach. Jeżeli tylko masz na to ochotę, możesz w nieutwardzonym jeszcze żelu zatopić kamyczki, perełki lub inne ozdoby, które mają nadać Swoim paznokciom niebywałego charakteru. Modnych zdobień możesz szukać w sieci. Zapewniamy, że znajdziesz ciekawe rozwiązania, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Pamiętaj również o tym, że żel pozwala także przedłużyć krótkie paznokcie. Wystarczy dobry preparat i specjalna forma do przedłużania paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *