Manicure hybrydowy to nic trudnego! Jak wykonać go samodzielnie?

Paznokcie - led

Ilość salonów kosmetycznych, jak również przystępna cena zabiegu sprawiają, że panie niechętnie zabierają się za samodzielne wykonanie manicure hybrydowego. Niestety istnieją takie sytuacje, które nie pozwalają im wybrać się do ulubionej kosmetyczki na stylizację i ploteczki. Czy zatem powinny rezygnować ze zdobienia? Otóż nie, ponieważ można je wykonać samodzielnie w domu. Lakiery hybrydowe LED są coraz tańsze. Wystarczy zatem odpowiednia wiedza, zestaw do robienia hybrydy oraz trochę samozaparcia, a wykonanie samodzielnego manicure hybrydowego nie będzie niczym trudnym. Jak to zrobić?

Jedno z najpopularniejszych zdobień

Nie ulega wątpliwości, że manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najchętniej wykonywanych form stylizacji paznokci, którą upodobały sobie nie tylko manicurzystki, ale również panie wykonujące to zdobienie w domu. Nic w tym dziwnego — jeśli zna się podstawy prawidłowego wykonania stylizacji, można stworzyć niebanalne paznokcie, które nie tylko będą elegancko wyglądać, ale także trzymać się długo na płytce, ciesząc oko właścicielki.

Dlaczego manicure hybrydowy jest obecnie jedną z chętniej wykonywanych stylizacji paznokci? Odpowiedź jest bardzo prosta — nie tylko łatwo go wykonać (lakiery mają lejącą konsystencję, zupełnie jak tradycyjne produkty), ale także daje efekt twardych paznokci (jak po wykonaniu zdobienia żelem), które się nie łamią. Poza tym — jak zostało wspomniane wyżej — jest niezwykle trwały. Poza tym, chcąc wykonać samodzielnie stylizację, wystarczy kupić lampę i inne potrzebne akcesoria, które obecnie nie są drogie. Co więcej — przeliczając koszt na wizyty u kosmetyczki, nie sposób nie zauważyć, że kupno sprzętu bardzo szybko się zwróci. Decydując się jednak na samodzielne wykonanie manicure hybrydowego, trzeba mieć na uwadze, że na początku cały proces może wydawać się dość trudny i czasochłonny. Owszem — czas aplikacji wydłuża się, ponieważ zdobiąc i susząc jedną rękę, nie możesz malować drugiej. Niemniej jednak ten niewielki mankament możesz przekuć na zaletę. Wykonując manicure masz czas tylko dla siebie. Możesz go wykorzystać na odstresowanie się i rozmyślanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *